UZYSKAJ NIŻSZĄ CENĘ W PAKIECIE OPIEKI Dowiedz się więcej
Zniżka! PORTAL DIETETYKA - subskrypcja 12 miesięczna - kup badania na internecie

PORTAL DIETETYKA - subskrypcja 12 miesięczna

Nowoczesny i w pełni funkcjonalny e-gabinet czeka na Ciebie. Zaopatrzyliśmy go we wszystkie najważniejsze narzędzia, które pomagają pracować komfortowo i wydajnie przeprowadzając konsultacje oraz opiekować się pacjentem.

Tylko 39 zł miesięcznie

Więcej szczegółów

1 188,00 zł

-60%


Cena:
475,20 zł

W pakiecie opieki:


Zobacz opinie klientów

To również platforma, która pomaga w rozwoju Twojego biznesu, dostarczając potężną dawkę wiedzy, szkoleń i wskazówek biznesowych jak rozwinąć swój biznes w sieci (i stacjonarnie), aby mieć szybsze i większe przychody

CO ZYSKUJESZ KORZYSTAJĄC Z SERWISU?

Przesuń zawartość w prawo, aby wyświetlić dalszą część cennika

9 niepowtarzalnych korzyści

 Bezpłatny  okres próbnySubskrypcja na 12 miesięcy
item1.jpgDostajesz dostęp do wygodnego, taniego i w pełni wyposażonego nowoczesnego e-gabinetu, który pozwoli Ci na diagnozowanie pacjentów, przeprowadzanie z nimi konsultacji na kilka sposobów, przedstawianie zaleceń żywieniowych i jadłospisów, oraz stały kontakt z podopiecznym.
item2.jpgKorzystasz z wygodnego w części zautomatyzowanego procesu konsultacyjnego: gotowy wywiad, automatycznie generujące się wyniki wskaźników dietetycznych. Intuicyjnie tworzone i udostępniane materiały dla pacjenta, prywatny kanał czatu.
item3.jpgDostajesz własną witrynę internetową, która będzie Twoją zawodową wizytówką oraz miejscem do zaoferowania swoich usług. Możesz na niej przedstawić swoje wykształcenie, dodatkowe osiągnięcia, certyfikaty i rekomendacje.
item4.jpgNie potrzebujesz mieć działalności gospodarczej, by korzystać z serwisu, a jeśli ja prowadzisz, nie musisz płacić VAT za swoje usługi - jesteśmy podmiotem medycznym.
item5.jpgDodatkowo zarabiasz na prowizji od badań zakupionych przez Twoich pacjentów, którzy mają do dyspozycji szeroką ofertę diagnostyki laboratoryjnej i genetycznej w laboratoriach w całej Polsce.
item6.jpgOtrzymujesz dostęp do bogatej biblioteki wiedzy, z zakresu medycyny żywienia i diagnostyki laboratoryjnej, możesz poszerzać swoją wiedzę i dzielić się zasobami biblioteki z pacjentami.
item7.jpgDostajesz darmowe materiały szkoleniowe, webinaria oraz kursy elearningowe z zakresu dietetyki, psychodietetyki, diet-coachingu, medycyny żywienia, badań laboratoryjnych i marketingu dietetycznego.
item8.jpgOtrzymujesz od nas bezpłatną aplikację mobilną, Holos.care. dzięki której zaangażujesz pacjentów, w realizację wszelkich zadań, jakie dla nich zaprojektujesz w celu budowania zdrowych nawyków
item9.jpgJeśli jesteś osobą kreatywną, lubisz wyzwania, możesz dołączyć do zespołu ekspertów i dzielić się swoją wiedzą z innymi specjalistami oraz pacjentami.
Od 0 zł
Zamów
463 zł
Zamów

POZNAJ SPOSOBY KONSULTACJI PACJENTÓW 

WIDEOKONSULTACJA
WIDEO-KONSULTACJA
Korzystaj konsultacji przez wideo czat i porozmawiaj z pacjentem w ustalonym terminie  
KONSULTACJA PISEMNA
KONSULTACJA PISEMNA
Przygotowuj i udostępniaj pacjentom intuicyjnie zaprojektowane ekspertyzy w postaci ebooka PDF.
CZAT
KOMUNIKACJA CZATOWA
Rozmawiaj z pacjentami przez szyfrowany indywidualny kanał czatu
7 DNI OPIEKI
7 DNI KONSULTACJI
Pacjent może mieć dodatkowe pytania do konsultacji, warto z nim pozostać w kontakcie

ZACZNIJ NA PRÓBĘ                            ZAMÓW NA 12 MIESIĘCY

JAK ZAMÓWIĆ OKRES PRÓBNY?

1. Załóż konto w serwisie tutaj REJESTRACJA

2. Daj nam znać na adres [email protected]

3. Na Twój adres prześlemy informacje jak korzystać z serwisu

Opinie klientów

Napisz opinię

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wypełnij wszystkie pola formularza

PORTAL DIETETYKA - subskrypcja 12 miesięczna

PORTAL DIETETYKA - subskrypcja 12 miesięczna

Nowoczesny i w pełni funkcjonalny e-gabinet czeka na Ciebie. Zaopatrzyliśmy go we wszystkie najważniejsze narzędzia, które pomagają pracować komfortowo i wydajnie przeprowadzając konsultacje oraz opiekować się pacjentem.

Tylko 39 zł miesięcznie

© Poradnia medyczno - dietetyczna online drdiagnoza.com. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Systemy dedykowane Friqtechnology.com.